20.02.2021

Звучатиме Бах та Вівальді: цикл концертів розпочинається у Андріївській церкві

Богдана Півненко та її учні здивують своїм виступом відвідувачів концертів у Андріївській церкві. Звучатимуть твори видатних композиторів Йоганна Себастьяна Баха та Антоніо Вівальді.

Розпочинається серія концертів “Класика в Андріївській”. Про це 20 лютого повідомили у “Фейсбуці” Музею “Андріївська церква”.

Організатори зазначили, що давно чекали це барокове свято. Кияни добре пам’ятають часи, коли в Андріївській проходили концерти класичної музики. Релігійну установу у повідомленні назвали перлиною храмової архітектури та іконопису.

На концерті “Разом: Богдана Півненко та її учні” звучатимуть знамениті композиції. Відвідувачі зможуть насолодитися творами знаменитих музикантів.

Богдана Півненко – українська скрипалька та педогогиня. Вона відома завдяки своїй наполегливості та прагненню передати виконавчу майстерність учням. Майбутні зірки скрипкової школи наслідуватимуть її майстерність та продемонструють вміння.

Раніше стало відомо, що сестри Тельнюк презентували новий альбом. Нові композиції шанувальники почули на різдвяні свята.