01.04.2020

ЗСУ отримали партію відремонтованих «Гвоздик»

САУ «Гвоздика»

Збройні сили України (ЗСУ) отримали відремонтовані самохідні артилерійські установки «Гвоздика». До складу армійських підрозділів відправили 5 одиниць бойової техніки.

Постачання у війська відбулись згідно договору про державні гарантії. Про це повідомляє прес-служба «Укроборонпрому» 1 квітня.

Реалізація техніки закінчується у червні. Наразі здійснюються заходи, які допоможуть посилити українську армію. Особливий режим роботи під час карантину не заважає постачати у підрозділи необхідну військову техніку.

Шепетівський ремонтний завод Олега Туринського спочатку був вимушений призупинити роботу, але пізніше відновив відновлення техніки. Частина працівників вирішила у непростих умовах продовжити роботу.

САУ «Гвоздика» допомагають українським солдатам стримувати напад російських військових. Згідно мінських домовленостей вони знаходитимуться на відстані від лінії зіткнення на Донбасі. У разі атаки проросійських бойовиків та армії Російської Федерації на території України, вони стануть на захист суверенітету України.

Нагадаємо, ЗСУ стабільно отримують нову техніку. У березні у підрозділи відправили десятки оновлених танків.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.