17.10.2020

“Захотіла подихати рідним повітрям”: Світлана Лобода приїхала з Росії до Києва (Фото)

Світлана Лобода завітала до столиці Україні. Співачка, яка кілька років живе і працює в Росії, заявила, що у Києві для неї “рідне повітря”.

Фолловери розкритикували колишню українську виконавицю за надмірну худорлявість. В “Інстаграм” Лобода опублікувала фото з прогулянки.

Вона розповіла, що за три дні до дня народження вирішила “подихати рідним київським повітрям та пройтися вуличками”. За її словами, подорож підведе певні підсумки, а сама вона підготується до нового стрибка.

Прихильники у коментарях звернули увагу на зовнішній вигляд візитерки з Росії. переважна більшість фолловерів зазначили, що співачка виглядає дуже худорлявою та розкритикували зовнішність: “Скелет ходячий”, Схожі на хлопчика підлітка”, “Яка погана фотографія”, “Це все жахливо”.

Знайшлися й ті, хто позитивно оцінив образ Лободи. Деякі коментатори навіть забажали зустрітися. Частина фолловерів не зрозуміла, чому взагалі громадян, які працюють у Росії, пускають до України.

https://www.instagram.com/p/CGXaoiQBjNt/?utm_source=ig_web_copy_link

Раніше стало відомо, що співак Іво Бобул агітував за кандидата безграмотними публікаціями у соцмеражах. Кияни розкритикували виконавця.