10.10.2020

Захисний зелений бар’єр: уздовж проспекту Миколи Бажана розпочали висадження сотень кленів та кущів (Фото)

Влада Києва оголосила ініціативу щодо висадження 256 кленів та 2600 кущів. Своєрідний захисний зелений бар’єр вирішили створити уздовж проспекту Миколи Бажана з вулиці Колекторної до вулиці Ревуцького.

Очікується, що ще 24 платани київські комунальники висадять на вулиці Вишняківській. Про це 10 жовтня повідомив Петро Пантелеєв, заступник голови КМДА.

Чиновник розповів, що міська влада намагатиметься комплексно вирішувати проблеми. План модернізації кожного об’єкту обговорюється. Йдеться про ті, які здатні впливати на довкілля та забруднюють повітря у мегаполісі.

У 2020 році розпочинається масштабний процес оснащення сміттєспалювального заводу “Енергія”. Фахівці встановлять відповідну систему хімічної очистки. Комунальники готуються встановити другий електрофільтр на Дарницькій ТЕЦ. Це дозволить знизить рівень викидів. Також відомо, що на Бортницькій станції аерації триває реалізація проєкту реконструкції. Експерти завершують капітальний ремонт станції першого підйому тощо.

Загалом на території української столиці за останні 5 років реконструювали та відремонтували майже 380 парків і скверів. Чиновники розповіли, що 370 земельних ділянок офіційно отримали статус парку, скверу, зеленої зони тощо.

Раніше стало відомо, що у Києві відновили найстаріший фонтан “Самсон”. У місті його збудували ще у 1749 році.