05.12.2020

Задушилися в сталевих петлях: у Зоні відчуження червонокнижні коні загинули у пастках браконьєрів (Фото)

Коні Пржевальського задушилися в сталевих петлях. Трагедію зафіксували поблизу відселеного села Корогод у Зоні відчуження.

У пастки-зашморги потрапили доросла особина та лоша віком до одного року. Про це 5 грудня повідомили співробітники Чорнобильського заповідника у “Фейсбуці”.

Тварини намагалися звільнитись, але цього, на жаль, їм зробити не вдалося. Браконьєри свідомо встановили пастки-петлі на великих копитних. У Чорнобильському заповіднику назвали зловмисників хижими двоногими, паразитами й бездушними циніками.

Фахівці звернулися до громадян із проханням надати будь-яку інформацію щодо ймовірних порушників. Суспільство повинно фіксувати таких нелюдів та ухвалювати заходи щодо їхньої ізоляції. Відповідні матеріали вже наділено до поліції. Екологи звернулися по допомогу до громадськості, активістів і меценатів.

Чорнобильський заповідник

Раніше стало відомо, що на території покинутого міста-супутника ЧАЕС побачили величезного лося. Екологи зафіксували тварину, що дало змогу іншими громадянам подивитися на світлини.