22.11.2020

Заборонений фільм про Григорія Сковороду покажуть онлайн в Україні

Фільм про Григорія Сковороду буде доступний для перегляду. В Україні глядачі зможуть подивитися онлайн-показ документального фільму “Відкрий себе”.

Стрічка була створена режисером Роланом Сергієнком 1972 році. У “Фейсбук” на сторінці онлайн-показ “Відкрий себе” організатори повідомили подробиці.

Фільм був тривалий час заборонений для перегляду українцями. Тільки за часів перебудови він вийшов на екрани. Показ в онлайн режимі буде доступний 22 листопада.

Глядачам запропонували переглянути стрічку у новій режисерській редакції. Тривалість фільму – 37 хвилин. Показ безкоштовний і відкритий для всіх, відбудеться 22 листопада о 18.30. Також є можливість пройти й онлайн-реєстрацію.

Після перегляду фільму глядачі отримають можливість доєднатися до обговорення. Планується організувати дискусії за участю могилянських знавців філософії Сковороди.

Раніше стало відомо, що перформанс “Іван Франко у Києві” організували культурні діячі. Усі охочі могли поспілкуватися із сучасним прототипом знаменитого українського письменника.