01.07.2019

З Києва до Маріуполя запустять додатковий потяг

Зі столиці України буде запущено додатковий потяг. Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Чиновник зазначив, що існує проблема зі сполученням Києва і Маріуполя. Кількість вагонів буде збільшено за рахунок купівлі нових. Керівник уряду анонсував також капітальний ремонт дороги, котра веде з Маріуполя до Запоріжжя. Вже зараз відновлено 50 км покриття, на черзі ще 120. На ремонт траси виділять найближчим більше півтора мільйона гривень.

«Потяг Маріуполь в напрямку Києва йде пів доби. Це ненормально», – заявив Гройсман.

Політик зазначив, що потрібно мобілізувати усі резерви, щоб запустити щоденній потяг. В червні вдалось вирішити проблему з автомобільним покриттям.

View this post on Instagram

Треба думати про людей! Уряд остаточно затвердив механізм підвищення пенсій для українців з великим стажем роботи і невеликими зарплатами. «Сьогодні ми приймаємо рішення, що 2,5 млн українців отримають підвищення, і їхня пенсія становитиме не менше 2 тис. грн. З жовтня 2017 року – це вже 5 перерахунок. Нам також вдалося відмінити оподаткування пенсій і зняти з порядку денного вимогу підвищення пенсійного віку, – сказав лідер "Української стратегії" Володимир Гройсман під час засідання Уряду. Вже з 1 липня жінки, які мають стаж понад 30 років, і чоловіки зі стажем понад 35 років отримають підвищення пенсій. В середньому пенсія складатиме не менше 2 тис. грн. Це буде черговий етап перерахунку пенсій, і далі збільшення відбуватиметься в автоматичному режимі. «Я розумію, що людям важко. І з першого дня перебування на посаді Глави Уряду питання виведення пенсійної системи на новий рівень – це щоденне питання моє і моїх колег», – Володимир Гройсман. . #УкраїнськаСтратегія #СтратегіяГройсмана #Гройсман #володимиргройсман #пенсії #реформи #реформигройсмана

A post shared by Українська Стратегія (@strategy_ua) on

Володимир Гройсман

«Завдання, які ми ставимо, потрібно вирішити в мінімальні терміни», – вважає керівник українського уряду.

Чиновники мають намір визначити пріоритетні напрямки, щоб владнати ситуацію зі сполученням.

Раніше в Києві назвали кількість тих, хто розрахувався за проїзд е-квитками.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.