13.06.2021

Євро-2020: збірна України розпочне чемпіонат Європи у Амстердамі без Циганкова

Євро-2020 дочекалися й українські вболівальники. Збірна України на стадіоні “Йоган Кройф Арена” намагатиметься здобути першу перемогу на чемпіонаті Європи з футболу.

Збірна Нідерландів з футболу
Збірну Нідерландів до фаворитів нинішнього Євро-2020 не можна назвати фаворитом Євро-2020. Колектив Франка де Бура не є своєрідним втіленням унікальних складів “Помаранчевих”, які у різні часи на футбольних полях демонстрували унікальні досягнення. Це покоління не дає фанатам надію на перспективність, а гра і результати гірші за багато років. Голландці легко здобувають перемоги над слабкими і “середняками нижче середнього”, але з більш міцними національними командами не демонструють значних показників. Єдиною традиційно сильною лінією залишається напад, але форварди голландської збірної не показують зусиль, яких було б достатньо для реалізації планів.

Збірна України з футболу
Достатньо часто українці припускаються однієї фатальної помилки, яка впливає на результат. В цілому у команди дуже пристойний набір футболістів і дії на всіх лініях виглядають непогано. “Жовто-сині” зобов’язані легко виходити з групи. Подальше просування все ж залежить від конкретних конкурентів. Одна справа грати з Італією, а інша – з Чехією, Словаччиною або навіть Португалією.

Матч буде яскравим і багатим на події. Гру можна віднести до тих зустрічей, де очікується велика кількість голів. Обидві команди можуть порадувати фанатів забитими м’ячами і приблизно по силі рівні. Українці в захисті виглядають сильніше, тому грамотна гра від оборони цілком можуть здобути. Очки варто зазначити, що Віктор Циганков, лідер збірної, не зіграє у матчі та включений у заявку.

Найбільш перспективною ставкою є тотал більше 2,5. Для команд цей показник є цілком досяжним. Також цікава ставка обидві заб’ють тотал більше 2,5 за 2,8.

Орієнтовний рахунок 2-2

Раніше у фан-зоні Lviv Fan Festival за кожен гол збірної Бельгії у ворота Росії пообіцяли пригощати пивом. Матч завершився розгромом країни-агресора з рахуном 3:0.