21.06.2021

Євро-2020: збірна Данії готова завдати удару росіянам

Збірна Данії з футболу у третьому турі зіграє проти національної команди Росії. Вирішальний матч у групі В визначить учасників плей-офф.

Матч відбудеться 21 червня о 22.00 на стадіоні “Паркен” у Копенгагені.

Збірна Росії з футболу

Росіяни зіграли останню зустріч успішно для себе. Це сенсаційний результат, оскільки команда нічого в атаці не створює, а дії на полі виглядають жахливо. Особливо варто відзначити невміння налагодити гру в центрі поля. Колектив Станіслава Черчесова нездатний розвивати масовані атаки. Голи виходять тільки випадково, коли помиляється суперник. Так було і в матчі зі збірною Фінляндії. Закономірним підсумком для росіян на цьому чемпіонаті Європи буде останнє місце в групі.

Збірна Данії з футболу

Данці не заслуговують таких результатів, які були на Євро 2020 у перших двох турах. З фінами гра була зупинена через інцидентом з Крістіаном Ерікссоном. Хавбека вдалося врятувати. Після тривалої перерви матч продовжили, але фінська команда скористалася єдиним моментом і забила гол. У протистоянні зі збірною Бельгії данський колектив виглядав дуже яскраво і мав можливість реалізувати свій потенціал. Команда дуже здорово діяла в лінії нападу.

Вибором на матч цілком очевидний. Господарі поля в Копенгагені зобов’язані вигравати у слабкого суперника, який не може нічого створити біля чужих воріт. Найбільш ефективно ставкою є перемога збірної Данії. Також цікава ставка п1 + друга не заб’є за 2,87. Орієнтовний рахунок 0-3.

У групі С 21 червня у Бухаресті зіграє Україна з Австрією. Це вирішальний матч для команди Андрія Шевченка.