21.06.2021

Євро-2020: Україна зіграє з Австрією у вирішальному матчі групи С

Збірна України з футболу завершує груповий цикл на чемпіонаті Європи. “Жовто-сині” зіграють проти австрійської національної команди у третьому турі в квартеті С.

Вирішальна гра визначить подальший шлях. Зустріч відбудеться 21 червня о 19.00.

Збірна України з футболу
Наші футболісти демонструють яскраву гру на полі і в кожному матчі змагаються за результат. Національна команда України вже давно підтвердила реноме атакувального колективу. В лінії нападу і півзахисті гравці Андрія Шевченка регулярно дивують футбольну громадськість, демонструючи високий рівень. Мінімальні провали в захисті часом не дозволяють сподіватися на позитивний результат зустрічі. У той же час воротар Георгій Бущан зробив 8 сейвів і пропустив 4 голи. Це говорить про те, що проблема в захисті є і її потрібно вирішувати.

Збірна Австрії з футболу
Австрійці нічим особливо наразі не запам’яталася на Євро-2020, хіба, що тільки скандалом з Марко Арнаутовичем. Перемога над збірною Північної Македонії є закономірністю, а ось поразка від Нідерландів як то кажуть, “в одні ворота”. Все ж це атакувальний колектив і робить ставку на атаку. Команда досить багато забиває, але і пропускає в свої ворота також чимало.

Обидві національні збірні будуть намагатися виграти зустріч, або з великим рахунком не програти. Мінімальний програш залишає шанси на вихід в плей-офф з третього місця. Очевидно, що гра буде інтенсивною з активною боротьбою в центрі поля.

Найбільш перспективною ставкою на сьогоднішній матч є тотал більше 2,5. Також цікавий варіант на перемогу України. Додаткова п1 + друга заб’є за 7,30. Орієнтовний рахунок 2-1

Нагадаємо, у другому турі збірна України перемогла Північну Македонію у Бухаресті.