04.11.2019

Ярославський готовий побудувати новий аеропорт у Донецьку

Олександр Ярославський

Олександр Ярославський, український бізнесмен і власник групи DCH, днями заявив, що готовий інвестувати у будівництво нового аеропорту в Донецьку 100 мільйонів доларів.

Реалізація задуму можлива тільки у випадку реінтеграції Донбасу. Про це він повідомив на полях інвестиційного форуму «RE:THINK. Invest in Ukraine», який було організовано у Маріуполі.

Цю ідею він обговорив з президентом України Володимиром Зеленським. За словами підприємця, в нього є конкретна пропозиція до уряду. Якщо всі умови буде створено, він готовий зайнятись проектом. В реалізацію може брати участь його компанія по будівництву та експлуатації аеропортів.

Власник DCH також має намір провести модернізацію міжнародного аеропорту міста Дніпро. Він очікує старту будівельних робіт. В розмові зі співробітникам ЗМІ Ярославский відповів, що будівництво аеропорту дозволить збільшити пасажиропотік. За попередніми прогнозами, він складе 4 мільйони мандрівників на рік. Після реконструкції аеропорт «Дніпро» отримає нову злітно-посадкову смугу. Її довжина має складати більше 3 км. Вона буде здатна приймати сучасні повітряні лайнери всіх типів. Серед них також і масивні Боїнги 777.

Група DCH має успішний досвід модернізації міжнародного аеропорту «Харків». Місто отримало договори на співробітництво з європейськими авіаперевізниками в різні країни світу.

Раніше Білецький назвав передумови для маштабного вторгнення РФ в Україну.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.