23.01.2022

Вже поблизу Бреста: Росія відправила до Білорусі новий ешелон військової техніки та особового складу (Фото)

Москва продовжує перекидати своїх військовослужбовців до Білорусі для участі у спільних навчаннях. Черговий підрозділ російських морських піхотинців та залізничний ешелон із бронетехнікою перекинув Кремль 23 січня.

РФ перевела частину особового складу у західну частину анексованої країни. Про це Міноборони Білорусі повідомили 23 січня у “телеграмі”.

У Брестській області є залізнича станція “Полонка” Білоруської залізниці в західній частині країни. Туди вранці прибув новий ешелон російських військових. За повідомленням новинних видань, це акція в межах перевірки сил реагування. Навчальні заходи Росія проведе з союзною армією Білорусі.

Офіційна назва військових навчань на території білоруської Полонки та Козенків – “Союзна рішучість – 2022”. На західних землях Білорусі навчання розпочнуться та пройдуть в лютому, тобто вже незабаром. Зазначається, що програма навчань військовиків містить бойові стрілянини, а також певні тактичні заходи на території.

Мінськ також прокоментував події на заході країни, пояснивши, що вони необхідні через загострення у світі ситуації військового та політичного характеру, а саме напружених стосунків у Європі й ситуацій на кордонах Білорусі на Заході та Півдні.

Раніше США передали Україні гранатомети SMAW для захисту від російських танків.