04.04.2021

ВМС України та США із залученням морської авіації провели навчання у Чорному морі (Фото, Відео)

Навчання американського флоту та ВМС України були проведені в акваторії Чорного моря. У заходах були задіяні катерна тактична група ВМС України із залученням морської авіації.

Мета масштабних навчань — підтримання безпеки та стабільності в Чорному морі, а також вдосконалення навченості моряків та спільної взаємодії між екіпажами кораблів союзників. Про це 4 квітня повідомили у пресслужбі Міноборони.

У військовому українському відомстві відзначили, що тренування типу PASSEX були першими у цьому році. Це чудова нагода реалізувати план щодо вдосконалення навичок, бойової майстерності та обміну відповідним досвідом між країнами.

Під час навчань у визначеному районі українці та американці відпрацювали елементи з тактичного маневрування. Представники ВМС США запевнили, що такі навчання відбуватимуться і у майбутньому. Це дозволить спільно зреагувати у разі російської загрози у Чорному морі, який регулярно порушує українські територіальні води у Криму.

Раніше командування Сухопутних військ організували навчання солдатів та офіцерів. Підрозділи вдосконалювали спільні навички для протидії ворогу, а також реалізували план оборонних заходів у разі нападу.