16.04.2014

Влада Януковича не збиралася гасити заборгованість перед книговидавцями?

Держказначейство запевняє, що як тільки Державний комітет телебачення і радіомовлення України (як головний розпорядник бюджетних коштів) надасть їм необхідні документи (бюджетні фінансові зобов’язання) і в держказні будуть гроші, то вони погасять минулорічну заборгованість перед книговидавцями у сумі 21,5 млн. грн.

Таку відповідь на своє звернення отримав народний депутат України (фракція «Батьківщина») Олександр Бригинець.

Наразі, до Держказначейства не надходили документи для реєстрації бюджетних зобов’язань щодо погашення заборгованості перед видавництвами-виконавцями державної програми «Українська книга.

«Хочу розчарувати видавців – Комітет не зареєстрував борг в офіційному порядку. Тобто, швидше за все, попередні чиновники навіть не збиралися його платити. Тому я звернувся до Комітету з вимогою терміново прийняти рішення щодо погашення бюджетних фінан сових зобов’язань, які залишилися непогашеними на кінець минулого бюджетного періоду перед видавцями. Адже без відповідного рішення Комітету Держказначейство не може зробити виплати», – заявив О.Бригинець.

Нагадаємо, до Бригинця надійшло звернення Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів, які вкрай стурбовані невиконанням Державною казначейною службою України розрахунків з видавництвами. Держказначейство у 2013 році не перерахувало видавцям-виконавцям жодної копійки за передані державі в рамках державної програми «Українська книга» видрукувані видання. Борг держави перед видавцями за виконання державної програми складає 21,5 млн. грн.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.