05.09.2021

Вимагаємо покарання для живодерів! В Україні відбувся марш захисту тварин (Відео)

Захисники тварин у Києві та інших містах вийшли на акцію протесту. Загалом у понад 30 українських містах відбулися відповідні заходи.

Мета заходу — об’єднати суспільство навколо гуманістичних цінностей та привернути увагу громадськості до гострої потреби захисту тварин від жорстокості. На сторінці UAnimals у “Фейсбуці” 5 вересня опублікували відео з місць проведення.

Учасники вимагали від керівництва держави заборонити дельфінарії, контактні зоопарки, хутрові ферми та притравочні станції. Ніяких цикрів із тваринами на території України не повинно бути.

Актори, ветерани війни з Росією, студенти, волонтери та пенсіонери зібралися, щоб висловити свою позицію стосовно ситуації з тваринами. Вони наголосили, що прийшов момент не обіцянок, а реальних змін та дій для порятунку життів: “Закликаємо сприяти притягненню до відповідальності живодерів і догхантерів”.

Тисячі людей вийшли на вулиці Львова, Києва, Харкова, Одеси, Тернополя, Сєвєродонецька, Чернігова. Також захід відбувся на Антарктиді, на станції “Академік Вернадський”.

Раніше співробітники ДСНС врятували у Києві котика породи Скоттіш-фолд (Шотландська капловуха). Тваринка перебувала без ознак життя перебувала в охопленому димом приміщенні.