19.09.2020

Вибори мера Києва: у Кличка недосяжний рейтинг, а Притула має вищі показники, ніж Верещук

Віталій Кличко на виборах очільника столиці може отримати 43,6%. У конкурента діючого мера Києва – кандидата від “Голосу” Сергія Притула – 9,8%.

Ірина Верещук, кандидатка від пропрезидентської політсили “Слуга народу”, посідає третє місце (6,9%). Про це свідчать дані соціологічного опитування групи “Рейтинг”.

Електоральні симпатії громадян після першої трійки достатньо прогнозовані. На 4 позиції рейтингу розмістився кандидат Андрій Пальчевський (6,4%), а за ним йдуть Олександр Попов (5,8%) і Олексій Кучеренко (5,7%). Олександр Омельченко (4,2%) та Дмитро Гордон (4%) також мають певні вподобання від киян. Інші охочі позмагатися за головне мерське крісло країни отримали менш 3% підтримки киян.

Опитування соціологічної групи проводилося із 4 по 9 вересня 2020 року. У заходжі брали участь мешканці міста віком від 18 років.

Політологи вважають, що такі позиції кандидати з певними змінами збережуть до жовтня. Місцеві вибори пройдуть 25 жовтня.

Раніше стало відомо, що депутатка Ольга Балицька оголосила про вихід із команди Сергія Гусовського, екслідера столичної “Самопомічі”. Політики не змогли об’єднатися через розбіжності у своїх поглядах.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.