01.04.2020

В Україні випробували ракету дальністю стрільби на відстань 120 км (Відео)

Вільха-М

«Вільха-М» успішно протестована в Україні. Реактивна система залпового вогню випускається в у мовах замкнутого циклу.

Олексій Данілов, секретар Ради національної безпеки й оборони (РНБО), повідомив про це 1 квітня у Facebook. Він назвав випробування гарними новинами.

Тестували техніку представники Державного київського конструкторського бюро «Луч». Постріли «Вільха-М» фіксували фахівці Міноборони.

Данілов додав, що усі запуски пройшли успішно. Складні мете умови не стали на заваді випробуванням. Цілі було уражено на відстані 120 км.

«Вільха-М» останнього разу успішно була випробувана у грудні 2019 року. Дальність ураження становила понад 100 км. Цю систему називають бойовою одиницею майбутнього Збройних сил України (ЗСУ).

Ніякий коронавірус не зупинить виконання української ракетної програми! Маємо гарну новину – ДККБ «Луч» 30-31 березня проведено чергове успішне випробування ракети «Вільха-М». Вперше в Україні в умовах замкнутого циклу досягнуто ураження цілі на відстані 120 км. Незважаючи на складні метеоумови за яких відбувалися випробування, усі запуски були успішними.Реалізація української ракетної програми проходить за активної участі Міністерства оборони України та Генерального штабу ЗСУ.Слава Україні!

Опубліковано Олексієм Даниловим Середа, 1 квітня 2020 р.

Раніше ЗСУ отримали партію відремонтованих самохідних артилерійських установок «Гвоздика». Бойова техніка була відремонтована співробітниками Шепетівського ремонтного заводу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.