30.06.2019

В Києві назвали кількість тих, хто розрахувався за проїзд е-квитками

Стала відома кількість пасажирів, котрі розрахувались за допомогою е-квитка. Голова КМДА Дмитро Давтян у Facebook повідомив подробиці.

За шість місяців 2019 року всього у громадському транспорті здійснено 27,8 мільйона поїздок. Це громадяни, які оплачували послугу за допомогою електронного квитка.

У наземному транспорті він використовувався найчастіше. 20,5 млн поїздок в тролейбусах, автобусах та фунікулері було сплачено безготівково.

Міські чиновники нагадують, що можна сплатити за проїзд не тільки за допомогою електронного квитка. Також можливість є при оплаті транспортною карткою Kyiv Smart Card, QR кодом або паперовим квитком з QR кодом, карткою киянина.

На думку представників міської влади, ця ініціатива допоможе значно знизити поїздки для жителів столиці України. Подібна можливість надасть змогу і тим, хто володіє транспортними засобами розглянути громадські види пересування.

Вартість кожної поїздки складе 8 гривень при поповненні картки на 1-9 подорожей. Ціна картки Kyiv Smart Card складає 50 гривень.

Раніше зазначалось, що у Києві почала працювати парковочна інспекція.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.