12.01.2018

«Укрооборонпром» запустить ліцензійне виробництво БТР-4

Найближчі роки у країнах Південно-Східній Азії українські інженери планують організувати випуск БТР-4.

Державний концерн «Укрооборонпром» проводить переговори з потенційними партнерами стосовно виробництва бронетранспортера БТР-4 8Х8. Масовий випуск техніки планується у Південно-Східній Азії, повідомляє Asian Military Review.

В 2014 році військові Індонезії замовили 5 одиниць БТР-4. Техніку відправили у підрозділи морської піхоти Збройних Сил Індонезії. Планувалось, що дана техніка замінить застарілі зразки БТР-50 ПК, які були отримані від українського Міноборони наприкінці 90-х років.

Бронетранспортер отримав і сучасні елементи захисту екіпажу від зброї масового знищення. Унікальна фільтровентиляційна система зробила захист бойової машини більш надійним.

Представники концерну сподіваються, що на даному етапі продовжаться партнерські відносини з Таїландом. Як відомо, ця країна у великих обсягах замовляє продукцію оборонно-промислового комплексу України.

Експерти стверджують, що Сухопутні війська Таїланду отримали 200 БТР-3Е1, котрі були виготовлено в Україні до 2011 року. Як відомо, Україна продовжує виконувати умови контракту від 2011 року згідно з яким армія Таїланду має отримати 49 бойових танків «Оплот».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.