30.01.2021

У Зоні відчуження спіймали киян на саморобній дрезині (Фото)

Територія Чорнобильської атомної електростанції знову зацікавила фанатів екстремальних розваг. Група киян вирішила організувати похід до Зони відчуження.

На закриту територію порушники дісталися за допомогою покинутої на залізниці саморобній дрезині. Про це 30 січня повідомили у Нацполіції.

“Герої” немовби вирішили реалізувати сценарій зі стрічки “Сталкер” Андрія Тарковського. У фільмі була сцену поїздки до забороненої зони.

У такий спосіб п’ятеро киян віком від 23 до 38 років вирішили дістатися до забороненої зони. Шукачів пригод поліцейські затримали поблизу Чорнобильської атомної електростанції.

У поліції Київщини повідомили, що цих громадян затримали не вперше. Кілька днів тому правоохоронці вже складали на них адміністративні протоколи. Порушники не дотримувалися норм радіаційної безпеки. Цього раз кожному зі “сталкерів” довелося заплатити від 340 до 510 гривень штрафу.

Зона відчуження, Національна поліція Київської області

Раніше стало відомо, що 29-річний громадяни Польщі вирішив відвідати Зону відчуження. Він на території ЧАЕС опинився нелегально.