23.01.2022

У військовій частині ССО триває підготовка груп спецпризначення Advance (Фото)

Інструктори з НАТО займаються підготовкою Сил Спеціальних Операцій України. Триває підвищений курс підготовки груп спецпризначення Advance в одній із військових частин ССО.

Під керівництвом інструкторів з спецгрупи Advance, Українські військові відпрацьовують та здобувають необхідні для бойових дій навички. Про це 23 січня повідомляє Арміяінформ.

Спочатку інструктори провели інтенсивний теоретичний курс, та перевірили знання військовослужбовців. Потім почали проводити практичні заняття. Бійці пройшли курс саперної підготовки, відпрацювали навички пошуку та нейтралізації або уникнення загрози від вибухівки.

Також особливу увагу приділили вогневій та тактичній підготовці, відпрацювали роботу в групах із різним складом, взаємодію із членами команди, дії по закріпленню у вогневих точках, та веденню вогню з них. Окрім цього, спецпризначенці відпрацьовують роботу із різними спецзасобами у нічний та денний час, такими як засоби нічного бачення, та лазерні приціли.

За словами керівництва спеціальних сил, дані навчання проходять дуже якісно, завдяки іноземним колегам. Такі заходи повинні проводитися регулярно, з метою підтримання форми військових, на необхідному для збройних сил рівні.

Раніше морпіхи перевірили боєготовність механізованих частин та реактивної артилерії на Херсонщині та Одещині.