17.10.2020

У величезних калюжах “плавали” авто: злива підтопила цілі вулиці у Києві (Фото)

Погода у Києві на вихідні значно погіршилася. Рясні дощі вплинули на загальну ситуацію та підтопили цілі вулиці у столиці.

Транспортні засоби фактично опинилися у ролі “катерів”, оскільки не могли стабільно пересуватися. У пресслужбі патрульної поліції 17 жовтня повідомили подробиці.

Виявилося, що до удару стихії були зовсім не готові вулиця Пилипа Козицького, Осіння, Пріорська, Автозаводська, Уманська, Іскровська, Новопирогівська, Сирецька, Копилівська та Кирилівська. На останній було зупинено рух трамваїв.

Достатньо значна кількість киян опинилася у складній ситуації та не змогла нормально пересуватися. Громадський транспорт фактично зупинився, а власники автомобілів могли й зовсім залишитися без свої “залізних коней”. Співробітники екстрених служб надали допомогу усім постраждалим.

Синоптики попереджали, що погода в Україні на вихідних погіршиться. Справжня осінь з похолоданням і дощами остаточно завітала й у столицю.

Патрульна поліція Києва

Раніше стало відомо, що на території української столиці було зафіксовано температурний рекорд. У вересні 2020 року метеорологи дізналися про середні показники у +18,4°С.