17.10.2020

У стилі вишиванки: нові трамваї PESA почали курсувати на лівому березі столиці (Фото, Відео)

Трамваї PESA вийшли на маршрут № 28 на лівому березі у Києві. Мер столиці Віталій Кличко презентував нові транспортні засоби.

Фахівці “Київпастрансу” відремонтували колії на маршруті. Про це 17 жовтня повідомили у пресслужбі КМДА.

Тепер цими коліями рухатимуться нові трамваї. Наразі залишається можливість направити транспортні засобі на лівий берег мегаполісу. Це дозволить реалізувати нормальний рух між частинами міста.

Чиновник зазначив, що трамваї сучасні і комфортні. Пасажири отримають можливість без зайвих перешкод доїхати до пункту призначення. Нові транспортні засоби відповідають усім вимогам інклюзивності.

Мер особисто проїхався у нових трамваях. Ще 16 жовтня транспортні засоби компанії PESA проходили тестування, а 17-го вийшли на маршрути.

КМДА

Друзі! Фахівці КП «Київпастранс» відремонтували колії на маршруті 28-ого трамваю від станції метро «Лісова» до вулиці Милославської. Тепер цими коліями можуть рухатися і нові сучасні трамваї. Зокрема, на маршрут уже завтра вийдуть два нових трамваї PESA.Оскільки Борщагівська лінія швидкісного трамваю укомплектована новим рухомим складу в достатньому обсязі, тепер є можливість направити нові трамваї і на лівий берег. Тому два трамваї PESA вирішили спрямувати сюди, на 28-ий маршрут. Вагони сучасні й комфортні – з низькою підлогою, відповідають всім вимогам інклюзивності.Сьогодні, поки триває тестування, проїхався на одному з них. А вже завтра, з 17 жовтня, нові трамваї виходять на маршрут.За останніх 5 років КП «Київпастранс» отримало 49 нових трамваїв марки PESA. А також – 10 трамваїв Електрон та 6 Татра-Юг.

Опубліковано Віталієм Кличком Пʼятниця, 16 жовтня 2020 р.

Раніше стало відомо, що Кличко анонсував масштабну реконструкцію мосту Патона. Дорогу можуть розширити до восьми смуг.