28.01.2024

У мерії назвали, скільки рекламних щитів у Києві

білборд київ

Реклама у Києві набирає оберти. Спостерігається тенденція щодо зростання кількості вивісок та рекламних щитів.

На території Києва станом на початок 2024 року розміщено майже 22 тисячі оформлених рекламних конструкцій усіх типів. Про це повідомило Управління з питань реклами, інформують у КМДА.

Їхня кількість зросла протягом останніх двох років на 5 243. Рекламні засоби на фасадах та вивіски становлять найбільшу кількість серед розміщених оформлених конструкцій. Загалом це 16 819 одиниць. Наземні рекламні засоби становлять найбільшу питому вагу оформлених конструкцій від розміщених. Цей показник стосується білбордів та сітілайтів. Він на рівні 97%.

Відзначається позитивна тенденція стосовно зменшення кількості конструкцій, розташованих із певними порушеннями. Так, за останні два роки кількість незаконних вивісок та рекламних засобів у столиці України зменшилася на 15%. Це свідчить, як йдеться у повідомленні, про успішні рішення міста в упорядкуванні реклами.

Оксана Поліщук, керівниця Управління з питань реклами КМДА, розповіла, що систематичні демонтажі незаконних конструкцій сприяли відповідним результатам. Позитивний ефект давали активні заходи щодо інформування бізнесу щодо необхідності розміщувати рекламні засоби та вивіски за правилами та дотримуватися дизайн-коду столиці.

Нагадаємо, у КМДА назвали, скільки тимчасового житла надали киянам із будинків, які були пошкоджені внаслідок російської атаки 2 січня.