14.01.2024

У КМДА назвали, скільки тимчасового житла надали киянам із будинків, пошкоджених через атаку Росії 2 січня

шахед київ

Під час ракетної атаки 2 січня найбільше постраждав Соломʼянський район.

З 31 квартири 71 постраждалому мешканцю запропонували тимчасове житло у гуртожитках Києва, а ще десятеро – проживають у відділенні Терцентру. Подробиці 13 січня у Facebook повідомив В’ячеслав Непоп, заступник голови КМДА.

Він зазначив, що ті, хто найбільше постраждали, забезпечені всіма житловими умовами, а також гарячим харчуванням тричі на добу. Влаштували до Геріатричного пансіонату столиці одну жінку, яка прикута до ліжка.

Посадовець наголосив на тому, що місто розробляє інші варіанти тимчасового переселення. Наразі намагаються забезпечити житлом усіх, хто цього потребує.

В’ячеслав Непоп розповів, що зустрівся із постраждалими під час ракетної атаки 2 січня мешканцями Соломʼянського району. Загалом пошкоджень зазнали 33 будинки, 3 школи та 3 садочки району на території понад 1000 м2. Будинок на вул. Мокрій, 7, постраждав найбільше.

Тут проживали 750 осіб. З них звернулись за фінансовою допомогою до влади столиці 523.

Атака Росії на Україну 2 січня

Російські війська 2 січня завдали ударів по різним областях України. В етері телемарафону міністр внутрішніх справ Ігор Клименко розповів, що фахівці різних відомств надали постраждалим допомогу. Ліквідувати наслідки ворожої атаки та провели евакуацію людей та їхнього майна у Харкові.

Загалом по Україні постраждали 135 людей. З них у столиці України 52 особи, 16 — у Київській області.

Внаслідок обстрілу Києва загинула Шевцова Людмила Василівна, доктор біологічних наук, професор. Інформацію щодо смерті викладачки університету «Києво-Могилянська Академія» підтвердили на сторінці вишу у Facebook.

Нагадаємо, наприкінці листопада на підступах до української столиці бійці тероборони збили “Шахед” з автомата. Для ліквідації російської повітряної цілі використали АК-74.