20.03.2021

У Києві зводять Подільсько-Воскресенський мостовий перехід (Відео)

Віталій Кличко продемонстрував процес будівництва Подільсько-Воскресенського мостового переходу. Мер Києва особисто перевірив усі процедури.

Він зазначив, що йдеться не тільки про відповідні роботи на мосту через Дніпро, а й про цілий комплекс естакад та конструкцій. Відповідне відео політик опублікував 20 березня на “Ютьюбі”.

Усі роботи планують завершити до кінця весни. Фахівці вруну перекладають мережі комунікацій. На об’єкті триває монтаж шумозахисних споруд.

Загалом на ділянках працюють понад 100 робітників та близько 30 одиниць техніки. Назвав й чиновник загальну довжину комплексу. Вона складає понад 10 кілометрів.

Віталій Кличко назвав ключовим завданням й надалі реалізовувати будівельні роботи. Пандемія в Україні внесла свої корективи у створення конструкції, але все ж саме у цьому році запустять автомобільний рух. Це суттєво покращить інфраструктурі найбільшого міста держави. Політик впевнений, що це дозволить покращити ситуацію, а громадяни оцінять ініціативу влади та будівельників.

Раніше Віталій Кличко показав відео ремонтних робіт Індустріального мосту у Києві. На конструкції ніяк ремонтних робіт не проводили десятиріччями.