18.01.2020

У Києві закликали мінімізувати використання авто через забруднення повітря

Забруднення повітря – тепер і проблема для української столиці. У прес-службі Київської міської державної адміністрації заявили, що на території міста варто мінімізувати використання транспортних засобів через забруднення повітря.

Використання громадського транспорту в години час пік, на думку чиновників, також потрібно контролювати. Це впливає на загальну ситуацію у мегаполісі. Фахівці зафіксували діоксид сірки та діоксид азоту в місцях скупчення автомобільного транспорту.

Накопиченню шкідливих часток сприяють погодні умови. Зниження температури, посилення вітру та випадання опадів може змінити ситуацію. У КМДА заявляють про стрімке збільшення кількості одиниць транспортних засобів після закінчення традиційних новорічних святкувань. Жителям та гостям міста уникати прогулянок біля автомобільних магістралей, проводити вологе прибирання і збільшити кількість споживання води.

Екологічна сфера в останні роки потребує втручання багатьох країн світу. Влада держав має намір зосередитись на поліпшення умов, які можуть впливати на погіршення довкілля.

Раніше синоптики розповіли, якою буде погода у Києві на Різдво.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.