23.11.2014

У Києві сніг прибирають 259 машин і 4 тисячі людей

Масштабна боротьба зі снігом у столиці.

Сніг у Києві 23 листопада прибирають чотири тисячі людей і 259 автомобілів. Про це заявив столичний голова Віталій Кличко.

«У всіх районах міста тривають заходи щодо прибирання снігу. Наразі сніг продовжує йти і думаю, що люди будуть задіяні цілий день. Якщо потрібно, то боротьба зі стихією продовжиться і надалі. Закликаю водіїв не залишати домівки без особливої на те потреби, оскільки транспортні засоби можуть спричинити нові затори і аварії. Крім того прошу приватні компанії також долучитись ліквідації наслідків снігопаду поблизу територій офісів» – заявив мер.

Кличко також повідомив, що Київ готовий до зимового періоду і подібна негативна ситуація, котра відбувалась у минулому та позаминулому році не повториться.

В свою чергу генеральний директор «Київавтодору» Володимир Жуков заявив, що спецтехніка та співробітники організації працюю в штатному режимі і наразі висипали 331 тону солі.

«Найбільше постраждав від першого масштабного снігового удару Святошинский район. Пізніше вже інші райони столиці були достатньо «засніженими». Ми контролюємо ситуацію і вирішуємо проблеми, які наразі існують» – сказав Жуков.

Столичні чиновники наполягають, що турбуватись стосовно ситуації в місті, яка буде в холодну пору року не потрібно, оскільки всі заходи для усунення проблем примхливої погоди приймаються владою.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.