27.02.2021

У Києві розчистили річки Либідь і Сирець та зрізали аварійні дерева на Оболоні (Світлини)

Річки Либідь та Сирець розчистили комунальники у Києві. Фахівці КП “Плесо” провели відповідні заходи.

Суттєве потепління спричинило танення снігу. У “Фейсбуці” комунальної служби 27 лютого опубліковані відповідні світлини.

У місті активно готуються до можливих підтоплень. Наразі фахівці розчищають зливостоки. Комунальники прибрали два колектори на струмку Сирець. Кількість вивезеного сміття невідома, але мотлоху виявилося чимало.

Представники Гідромедцентру повідомили, що рівень у Дніпрі змінювався. Конкретні показники склали від 485 см до 453 см. Синоптики зазначили, що повеней та сильних підтоплень у столиці не прогнозується.

Загалом рівень води у річках очікується значно вищими за минулорічні значення. На річках басейнів Верхнього Дніпра, Десни, Середнього Дніпра на території Київщини та Житомирщини показники прогнозують нижче норми.

Робітники “Плесо” також провели відповідні роботи у прибережній зоні відпочинку Наталка (Оболонський район). Фахівці видалили аварійні дерева. За допомогою спеціального пристрою “Олнова” комунальник змогли провести роботи з подрібнення гілля.

Раніше комунальники показали, як прибирають сніг у Києві. Снігоприбиральна техніка працює на вулицях української столиці цілодобово.