14.06.2019

У Києві організували флешмоби «Пишаюсь українським паспортом»

В столиці України відзначили другу річницю безвізу з Європейським Союзом. Переважно молодь зібралась відсвяткувати подію. Захід «Пишаюсь українським паспортом» відбувся на Володимирській гірці.

Учасники акції розповіли, що документ європейського зразка надав змогу вільно подорожувати країнами ЄС. Українські громадяни отримали можливість стати частиною спільноти народів Європи.

«Хочемо відзначити цей день», – повідомили громадяни, котрі зібрались у Києві.

Учасники флешмобу співали національний гімн, а також демонстрували власні біометричні паспорти. Разом з ними прийняв участь у заході 5-й президент України Петро Порошенко. Політик повідомив, що за 2 роки близько 12 мільйонів українців скористались можливістю подорожувати до ЄС і інших країн, оскільки отримали біометричні паспорти. Він назвав безвіз другим кроком, який дасть можливість повноцінного членства України в Європейському Союзі.

«Ми нарешті припинили таку шкідливу для України багатовекторність», – виступив з промовою екс-президент.

За попередніми даними, ті, хто проживають в Україні, скористалась безвізом у достатній кількості. Українці 42,6 млн рази подорожували до країн Європейського Союзу. 9,2 млн громадян перетнули кордон за біометричними паспортами. Найбільше перетнули кордон із Польщею.

Раніше «Європейська солідарність» провела партійний з’їзд.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.