08.07.2023

“У Києві ми майже вирішили це завдання”: Резніков оцінив рівень захисту від ракет РФ

Столиця України отримала надійний захист від атак Росії, які загарбники здійснюють останнім часом, використовуючи ракети.

У Києві майже вирішили завдання щодо захисту від російських ракетних атак. Міністр оборони Олексій Резніков у Facebook 8 липня прокоментував ситуацію.

Наразі у столиці України наче фіксується високий рівень захисту. За словами керівника військового відомства, надалі посилення захисту неба у інших містах нашої держави – Львові, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Одесі.

Резніков визнав, що у лютому 2022 року не вірив у наміри росіян атакувати українські міста ракетами. Тепер захист неба він сприймає як особистий виклик.

“Я не міг уявити, що населення такої великої країни може тотально втратити мораль, деградувати до тваринного стану”, – висловився щодо росіян міністр.

Він пригадав й шокуюче ставлення російського командування до своїх солдатів, яку загинули намагаюсь вбивати якомога більше цивільних громадян. На перемовинах у Білорусі у березні 2022 року міністр пропонував РФ забрати тіла окупантів, розкиданих по наших лісах і полях. Представники Росії відмовилися цього робити та заявляли, що втрат ніяких немає.

Міністр наголосиш український народ повинен усвідомити, наскільки важливо завершити боротьбу перемогою. З його слів, війна показала, що в плані організації оборони ми досі значною мірою радянська держава, тому потрібні серйозні зміни.

“Далі буде дуже важко. Буде тиск, будуть втрати й руйнування. Буде розчарування і зневіра”, – пояснив він.

Резніков звернув увагу й на дії інших країн. Він назвав цю війну правом жити вільно, щасливо на свої прекрасній землі, самому визначати майбутнє.

“Після війни це буде нова Україна. Або не буде ніякої”, – додав міністр.

Нагадаємо, війна Росії проти України з 2014 року. Росіяни 24 лютого 2022 року здійснили повномасштабне вторгнення, сподіваючись знищити якомога більше цивільного населення.