14.05.2023

У київському парку “Перемога” представили квіткову композицію на честь ЗСУ

комунальники висадили квітник ЗСУ у парку "Перемога"

Кожен охочий може подивитися на патріотичний квітник у Києві, який присвячений українській армії.

Фахівці комунальних служб завершили висадження квіткової композиції літер “ЗСУ” на території Парку культури та відпочинку “Перемога”. Про це повідомила пресслужба столичної Дніпровської райдержадміністрації.

У повідомлені нагадали, що саме українським захисникам усі завдячують можливості вільно та спокійно жити. Квітник назвали “ДНК нації”. Він отримав оздоблення якого буде зовні у вигляді орнаментів. Кожен із них має свою цінність та особливе значення для українського народу. Облаштування квітників у парку ще тривають, тому остаточний результат композиції можна буде побачити згодом.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що на території Києва планують створити ролледром. Ініціативу планували реалізувати на Лісовому масиві. Сучасний майданчик, як очікували організатори ініціативи, дозволить киянами відпочивати разом із родинами у вільний час, зокрема батькам та дітям проводити разом дозвілля.

Також комунальники на Київщині показали, як проводять дезінфекцію вулиць та пішохідних доріжок у Зоні відчуження. На території Чорнобиля відповідні заходи відбуваються постійно. Чиновники назвали це необхідність, адже такі процедури дозволяють зберегти здоров’я та життя людей.