21.06.2023

У деяких районах Києва зранку зникло світло, – ДТЕК

світло київ

Причина зникнення світла у Києві компанією не була оголошена.

З ранку вівторка, 20 червня, у деяких районах української столиці не було електропостачання. Про це інформує пресслужба ДТЕК.

Внаслідок цього виникли певні затримки з транспортом. Тролейбуси та трамваї певний час не функціонували на маршрутах.

На сторінці “Київські електромережі” у Facebook у коментарях зазначили, що світло було відсутнє в районі станції метро Тараса Шевченка, а також по вулицях Волоській та Дністровській. Окрім того, вчора не було світла і по вулиці Булаховського, але як розповіли в ДТЕК, світло у цій локації планували відновити о 4:00 ранку.

Відключення електроенергії у Києві

За інформацією ДТЕК, аварійно знеструмлювалися чотири високовольтні підстанції ДТЕК “Київські електромережі” о 7:47. Без світла були мешканці Оболоні, Подолу та частково Троєщини.

У компанії зазначили, що енергетики протягом 20 хвилин змогли оперативно відновити електропостачання мешканцям трьох районів столиці України. Близько 8 години мешканці районів, де зникло світло, заявляли, що у них немає електроенергії.

Нагадаємо, представники київської влади оцінили рівень руйнувань внаслідок вторгнення російських загарбників на Київщину. Внаслідок обстрілів росіянами, які дорогою вбивала та ґвалтували місцеве населення, без електропостачання залишилися населені пункти Вітряні гори, Біличі, Борщагівка, Виноградар, та Пуща-Водиця.