02.01.2022

У чемпіонаті Іспанії “Барселона” зіграє з “Мальоркою” без усіх основних гравців

“Мальорка” демонструє досить непоганий сезон. Команда цілком стабільна в результатах і немає серйозних падінь. Показники в атаці та захисті команда поступово підтягне і діятиме впевненіше. Колектив зараз на 15-му місці. Всього після 18 матчів клуб зумів забити 17 голів і пропустив 27. Наразі можна сказати, що така ситуація цілком прийнятна і клуб належить до категорії міцних середняків.

Від колишньої “Барселони” залишилося лише ім’я. Останні 15 років каталонці демонстрували високий рівень гри, а у складі були найкращі футболісти світу. У 2021 році все змінилося на гірший бік і виходу з кризи спостерігати не доводиться. Наразі у команди повно кадрових проблем. Можна назвати це одними з тих факторів, які не дозволяють клубу досягти гарних результатів. Все ж навіть наявність у стартовому складі провідних футболістів не вплинула на показники. Каталонці, як і раніше, не демонструють успішних звершень.

Матч пройде динамічно та цікаво. Хазяї на своєму полі завжди вважалися грізною силою. Клуб може створювати велику кількість моментів, що буде зроблено в сьогоднішньому матчі. Каталонці напевно пропустять, оскільки оборона команди відома негативними результатами, але в атаці все ж таки мають проявити себе.

Найбільш перспективна ставка – тотал більше 2,5. Вибір переможця у цьому матчі – ризикований варіант.