20.03.2021

У будинку-інтернаті у Києві керівництво поцупило у дітей продуктів на 100 тисяч гривень (Відео)

Вихованці із розумовими та фізичними вадами будинку-інтернаті у Києві залишилися без продуктів завдяки ганебним діям працівників та керівництва. Діти у Святошинському будинку-інтернаті не отримали харчів.

Батьки дітей запідозрили директорку, бухгалтерку та шеф-кухарку у порушені. Подробиці 20 березня повідомили у “Вікнах”. Відео випуску опублікували 20 березня на “Ютьюбі”.

Благодійники з посольства Китаю вирішили допомогти дітям та привезли солодощі, ковбасу і різні продукти. Загалом було витрачено 100 тисяч гривень.

Дітей сфотографували разом з ініціаторами допомоги. Вже після офіційних заходів працівник вирішили поцупити продукти. На камерах відеоспостереження зафіксували як працівники виносять коробки з продуктами.

Батьки вихованців вважають, що продукти могли продати. Директорка, головна бухгалтерка та завідувачка господарства одразу після розголосу звільнилися. У департаменті соцполітики суворих заходів щодо порушниць не проводили. Батьки вихованців інтернату вимагають покарання для шахрайок.

Раніше правоохоронці викрили організатора афери у змові з менеджерами кількох комерційних структур. Їх запідозрили у махінаціях із нерухомістю.