07.11.2020

Столична школярка перемогла у міжнародному конкурсі проєктів з боротьби з COVID-19

Євгенія-Анастасія Рудик, школярка з Києва, змогла перемогти у Міжнародному конкурсі MTE 2020 SE COVID-19 International Innovation Awards. Вона за допомогою математичного аналізу розрахувала, як налагодити та організувати логістику під час пандемії.

Математична формула та методика пропонують варіант вирішення проблеми логістики для хворих пацієнтів. Про це стало відомо 7 жовтня після оголошення результатів.

Дівчина навчається у відділенні математики “Київської Малої академії наук”. Презентувала на конкурсі проєкт, у якому за допомогою певних формул пропонує варіант розв’язання проблеми логістики.

Організатори зазначили, що спалах пандемії COVID-19 створив серйозні труднощі повсякденного життя людей та зупинив розвиток економіки у різних країнах світу. Криза підштовхнула до інновацій у всіх сферах суспільства. В представлених проєктах розглядалися різні версії зменшення ефекту хвороби на сфери людської діяльності.
Нова технологія дозволить ліквідувати перебої з постачанням товарів і продуктів внаслідок пандемії. Це мінімізує негативні наслідки пандемії для економік.

Раніше стало відомо, що Київ опинився у помаранчевій зоні. Школи у столиці перевели на нові умови навчання через COVID-19.