06.02.2021

Сова, ондатра та Жуків острів: фотоконкурс “Вікі любить Землю” обрав найкращі світлини у Києві (Фото)

Фотоконкурс Вікі любить Землю

Фотоконкурс “Вікі любить Землю” визначив найкращі світлини у Києві. Серію спеціальних номінацій для фотографій зі столиці оголосили організатори заходу.

Фотографи робили відповідні знімки природно-заповідних територій. На сторінці фотоконкурсу 6 лютого організатори повідомили подробиці.

Загалом у 2020 році боролися за перемогу понад 1900 фото. Ідея щодо голосування виникла у зв’язку із пандемією. Журі вирішило оцінювати роботи у чотирьох спец номінаціях.

Аерофото Жукового острова виявилося найкращим. Вікторія Роговенко – авторка роботи. Її світлини у минулому році увійшли до топ-10 змагання загалом.

Жуків острів. Авторка фото: Вікторія Роговенко

Світлина ондатри болотяної в озері Тягле виявилася першою у номінації “Тваринний світ заповідного Києва”. Ігор Червоненко.

Ондатра болотяна (Ondatra zibethicus) в озері Тягле. Автор фото: Ігор Червоненко

Фото сови сірої, яке було зроблено на території Голосіївського парку імені Максима Рильського здобуло перемогу у номінації “Найкраще фото НПП «Голосіївський»”. Автором світлини також виявився Ігор Червоненко.

Сова сіра (Strix aluco). Голосіївський парк імені Максима Рильського. Автор фото: Ігор Червоненко

“Вікі любить Землю” – це міжнародний фотоконкурс. У ньому публікують пам’яткам природи. Світлини використають для створення фотобази для ілюстрування Вікіпедії.

Раніше стало відомо, що на Співочому полі відкрили виставку квітів “Мультленд”.