20.02.2021

Снігопади у Києві: Кличко показав боротьбу комунальників зі снігом (Відео)

Сніг у Києві продовжують розчищати комунальники. Снігоприбиральна техніка працює на вулицях української столиці цілодобово.

Загалом тільки 18 лютого понад 1,5 тисячі тонн снігу переплавили за допомогою спеціальних снігоплавильних комплексів, а із вулиць вивезли 12 тисяч тонн. Про це 20 лютого повідомив у “Фейсбуці” Віталій Кличко, мер міста.

З території мегаполісу прибрали понад 90 тисяч тонн снігу. Чиновник зазначив, що столиця активно готується до можливих масштабних підтоплень. Представники КМДА вже розробляють відповідний план заходів щодо підготовки всіх підрозділів для ефективного реагування на випадок повені у місті. Фахівці вже визначили певний перелік об’єктів, які можуть постраждати.

Комунальні підприємства отримали завдання стосовно перевірки всіх каналізаційних споруд. Йдеться й про розчищення ґрунтових вод малих річок. Українські синоптики повідомляють, що загалом великого підтоплення на території столиці не повинно бути, оскільки сніг буде танути не так швидко. “Температурні гойдалки” не впливають радикально на рівень води в річках і спостерігаються в межах норми, тому причин для занепокоєння наразі немає.

Раніше стало відомо, що у Києві запроваджують санкції за неприбраний дах на будинках, оскільки бурульки загрожують громадянам.