20.02.2021

Секретар РНБО Данілов анонсував нові санкції проти колаборантів і симпатиків Росії (Відео)

Колаборанти в Україні зазнають потужних ударів. Проти прихильників Росії Рада національної безпеки та оборони (РНБО) готує нові санкції.

Керівництво держави розгляне питання повернення під контроль держави українських надр. Про це в етері “Свободи Савіка Шустера” повідомив секретар РНБО Олексій Данілов. Випуск програми опублікували 20 лютого на “Ютьюб”.

Він зазначив, що на засіданні відомства президент Володимир Зеленський поставив чітке завдання – усі надра мають бути повернути у власність українського народу, а не конкретного олігарха. Секретар РНБО згадав про депутатів-мільйонерів та анонсував покарання для п’ятої колони: “Далі будуть офшори, власність, все, що поцупили з 91-го року”.

Олексій Данілов звернув увагу на депутатів, які володіють значними статками. Він нагадав, що певні політики жодного дня не працювали у бізнесі, але на їхніх рахунках 300-400- мільйонів доларів: “Люди добрі, де ви це взяли?”.

Українці підтримують рішення РНБО. Громадяни закликають посилити боротьбу з колабораціонізмом в Україні.

Раніше повідомлялось, що кандидат в депутати до Київради та його помічник пропонували виборцям кошти. Його звинуватили в організації “сітки” підкупу українських виборців.