23.01.2022

Росія маскує Іскандери та везе до українських кордонів на вугільних вагонах (Фото)

Кремль таємно транспортує ракетні комплекси “Іскандер” до кордонів України. Російські окупанти застосують вугільні вагони.

Російська армія продовжує перекидувати свої війська та техніку залізницею до кордону з Україною. Відповідні фото у соцмережах опублікували 23 січня очевидці.

Вже з’явилися повідомлення, що росіяни ешелонами перевозять додаткові ракетні комплекси “Іскандер”. Росіяни перевозять балістичні ракети у напіввагонах, призначених для наливних матеріалів, таких як вугілля або руда.

Вугільні або рудні напіввагони не пристосовані компенсувати коливання вагонів, на це здатні тільки спеціально обладнані шасі вагони. На залізницях Російської Федерації, як і в інших колишніх країнах СРСР, вугільні напіввагони зазвичай не використовуються для транспортувантажів у контейнерах. Відповідно, проводити балістичні ракети до ОТРК у вугільних вагонах це певний ризик для зброї.

Тому, схоже, росіяни хочуть показати, що, здається, перевозять на “Іскандери” стільки техніки та ракет, що для військових відправлень потрібні були навіть вагони з вугіллям. І таким чином – “переоцінити” справжню кількість ОТРК, яка може бути зосереджена проти України.

Раніше Росія відправила до Білорусі новий ешелон військової техніки та особового складу.