03.07.2021

Прожив 4 години після заштрику: на Вінниччині чоловік помер після щеплення вакциною Pfizer

Вакцина Pfizer американського виробництва, ймовірно, спровокувала смерть 47-річного чоловіка на Вінниччині. Українець помер за 4 години після щеплення препаратом проти коронавірусної інфекції COVID-19.

Громадянину було проведене щеплення сьогодні о 13:45. О 18:02 медики констатували смерть чоловіка. Відповідну інформацію отримали фахівці Державного експертного центру МОЗ України.

Щеплення виконували представники мобільної бригади. Ніяких проблем не було зафіксовано протягом 1 години після заштрику. О 17:00 у пацієнта з’явились скарги на нудоту, втрату свідомості. Фахівці екстреної медичної допомоги не змогли врятувати чоловіка. О 18:02 медики констатували його смерть.

У департаменті охорони здоров’я Вінницької області прокоментували жахливу смерть. Медики повідомили, що чоловік отримав щеплення проти COVID-19 вакциною Comirnaty/Pfizer-BioNTech. Випадок смерті зареєстровано як “несприятливу подію після імунізації”.

Раніше столична школярка перемогла у міжнародному конкурсі проєктів з боротьби з COVID-19. Євгенія-Анастасія Рудик назвала ефективний метод логістики під час пандемії.