24.10.2020

Пропонував 1 тисячу гривень: кандидата у депутати до Київради спіймали на організації сітки підкупу виборців

Кандидат в депутати до Київради та його помічник пропонували виборцям кошти, аби ті віддали свій голос. Правоохоронці викрили порушників в організації “сітки” підкупу виборців.

Громадянам за відданий голос пропонували винагороду в 1 тисячу гривень. Про це 24 жовтня повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.

Зловмисники пропонували першу половину коштів (500 гривень) до виборів, а другу – після голосування. Ця схема мала на меті реалізацію плану щодо отримання значної кількості голосів виборців.

Під час передачі коштів порушників було викрито. Вони планували й подальший підкуп виборців вже у день голосування. Співробітники правоохоронних органів вилучили списки жителів одного з районів Києва, конверти з грошовими коштами, а також чорнові записи та інші речові докази. У повідомленні йдеться про те, що на фото які оприлюднили правоохоронці, є схожість із символікою партії “Єдність Олександра Омельченка”.

Раніше стало відомо, що кандидат у мери від “Батьківщини” прокоментував високі тарифи у столиці. Олексій Кучеренко вважає що кияни переплачують за комунальні послуги, тому він йде на вибори, щоб навести лад у цій сфері.