04.01.2022

Прев’ю на матч НХЛ Чікаго Блек Хокс – Колорадо Евеланш

“Юнайтед Центр” прийматиме 5 січня “Колорадо Евеланш”.

Хокеїсти “Чікаго Блек Хокс” цього сезону не демонструють позитивну динаміку. Клуб після славного періоду у своїй історії наразі зовсім не виглядає потужно. Команда навряд чи зможе пройти у плей-офф. Різниця в Центральному дивізіоні навіть з “Колорадо Евеланш” цілком очевидна. Клубу буде дуже важко витягнути мінусовий багаж за очками. Для ефективних показників необхідно упевнено діяти в атаці. Атакуючі ланки зуміли закинути лише 74 шайби за 32 матчі. Це дуже мало. Найгірший результат тільки у “Койотів”. Це говорить про вкрай негативну тенденцію та відсутність надій на майбутнє.

Колорадо в поточному сезоні можна назвати одним із найкращих клубів НХЛ. Колектив зумів за 28 матчів закинути 119 шайб. За цим показником команда поступається лише лідеру – “Вегасу”. Вже можна з упевненістю сказати, що клуб здатний вийти з дивізіону і, напевно, зробите це. Також слід зазначити високу ефективність лінії захисту. Загалом клуб пропустив у 28 іграх 93 шайби.

Матч пройде за переваги гостей. На даному етапі сили явно непорівнянні, адже господарі не мають достатнього атакуючого потенціалу для реалізації своїх стратегій.

Найбільш ефективним варіантом можна назвати ставку перемога 2. Також цілком прийнятним є тотал понад 5,5. Цей показник команди здатні перевищити.