08.05.2021

Прев’ю матчу “Хаммарбю”– “Сіріус”

“Хаммарбю” в нинішньому сезоні діє досить впевнено, але старт не можна назвати вражаючим. Колектив Стефана Білборна вельми агресивно діє в атаці. Команда вже на старті першості виконує “шведську традицію” і забиває більше одного гола за гру. Певні проблеми є в обороні. Все ж провал з АІКом показав, наскільки клуб не здатний діяти проти більш досвідчених конкурентів. Напевно будуть зроблені висновки і тренерський штаб зможе реалізувати стратегію на сезон.

Футболісти “Сіріуса” вже на старті продемонстрували, що можуть поборотися за перші позиції турнірної таблиці шведського першості. Дійсно команда зачепилася за третю сходинку і цілком може продовжити тішити своїх уболівальників результативною грою.

Найближчі ігри покажуть, наскільки колектив Даніеля Бекстрема може витримати темп і боротьбу за золоті медалі чемпіонату.
Матч пройде без переваги однієї зі сторін. Футболісти “Хаммарбю” з перших хвилин підуть великими силами на ворота суперника, але ці завзяття будуть скороминущі і не довгостроковими. Тактика гостей більш ефективна. Гра від оборони здатна показати більш ефективний результат в лінії нападу і оборони.

Кращим вибором для ставки стане варіант обидві заб’ють. Також цікавий варіант на користь гостей, оскільки команда виглядає більш надійно і стабільно.

Орієнтовний рахунок 1-2