07.03.2021

Прев’ю матчу Кубку Швеції “М’єльбю” – “Естерсунд”

Стадіон “Страндваллен” 7 березня. Матч Кубку Швеції.

“М’єльбю” вважається однією з кращих команд Швеції. Колективу вельми важко протистояти. У грі команди спостерігається певна стабільність на всіх лініях. У минулому сезоні футболісти проявили себе добре в лінії нападу, оскільки забили 48 м’ячів. Певні труднощі в захисті не дозволили розраховувати на успіх і досягнення результатів у турнірній таблиці. Колектив зумів посісти п’яте місце. Це все ж для вболівальників було серйозним розчаруванням, адже до третього місце, яке дозволяє грати в Лізі Конференцій, не вистачило всього двох очок.

“Естерсунд” зірок з неба не хапає. Колектив ледве зумів залишитися у вищому дивізіоні Швеції в минулому сезоні. Це найгірша команда чемпіонату. Всього в сезоні клуб зумів забити лише 27 голів. Цей показник говорить про те, що команда не здатна протистояти на рівних із грізними конкурентами. Виїзні зустрічі колективу явно не назвати перевагою.

У групі 5 в Кубку “М’єльбю” лідирує. Команда займає перше місце, у неї 6 очок. У “Естерсунду” всього в активі 4 набраних балів. Саме гостям потрібно йти великими силами в атаку, але за рахунок чого це буде зроблено наразі не зрозуміло. Очевидно, що у “Естерсунда” немає ресурсів для боротьби.

Кращим вибором для ставки стане варіант на перемогу господарів. Також цікава ставка на індивідуальний тотал більше 1,5.

Рахунок 2-0