08.03.2021

Прев’ю матчу чемпіонату України “Дніпро-1”-“Олександрія”

Стадіон “Дніпро Арена” 8 березня. Матч чемпіонату України між командами “Дніпро-1” і “Олександрія”. Головний суддя: Андрій Коваленко (Полтава).


“Дніпро-1”
“Дніпро-1” з початком другого кола впевнено набирає очки. Колектив Ігоря Йовічевіча несподівано для багатьох зумів добути кілька непростих перемог і взяв очки в матчі з “Маріуполем”. Очевидно, що команда зробила висновки після гри в зимове міжсезоння і здатна надалі здивувати своїх уболівальників. У матчі проти “Олександрії” клуб зіграв в Кубку впевнено, але не зумів взяти необхідний результат. Серія пенальті завершилася досить невдало і команда вилетіла зі змагання.


“Олександрія”
Колектив Володимира Шарана останній сезон проводить не дуже вдало. Команда не демонструє того пориву, який спостерігався в попередні сезони. Напевно варто очікувати, що в майбутньому клуб зможе продемонструвати ефективні показники, але залишається великим питанням варіант потрапляння в єврокубки.

Господарі поля спробують взяти реванш за поразку, яка була в Кубку кілька днів тому. “Дніпро-1” створить чимало моментів біля воріт суперника. Колектив Ігор Йовічевіч здатний забити не один м’яч в сьогоднішній зустрічі. Гості спробують нав’язати свою гру в центрі поля і зіграють на контр-атаках.

В цілому матч пройде на рівних. Обидва колективи можуть показати гідну гру на полі. Все ж напевно у господарів мотивації буде більше. Господарі не поступаються за показниками гри на різних лініях і можуть здивувати свого суперника.
Рахунок 2-1