11.04.2021

Прев’ю матчу чемпіонату Швеції АІК – “Дагерфорс”

АІК останні сезони не демонструє успіхів в шведському першості. Ще не так давно грізний колектив перетворився в непередбачуваного середняка, який веде боротьбу за єврокубкові місця турнірної таблиці. Очевидно, що клуб зможе в нинішньому сезоні змінити ситуацію і доб’ється більш ефективних показників. Для цього слід набирати очки вже на старті першості. Напевно стокгольмський клуб зможе показати позитивну динаміку, але все ж невідомо, коли саме очікувати таких результатів.

“Дагерфорс” часом дивує своїми результатами. Команда іноді агресивно діє в лінії нападу. Колектив регулярно забиває за кілька м’ячів за гру. Можна відзначити, що такі результати навіть для шведського чемпіонату цілком несподівані. Все ж клуб дотримується стабільних показників в атаці і може здивувати своїх сьогоднішніх візаві.

Матч пройде зі змінним успіхом для обох клубів. АІК можна назвати явним фаворитом. Фактор свого поля також не буде занадто значним плюсом для господарів. Гості будуть грати від оборони і має непогані шанси нав’язати свою гру. Велика кількість моментів у матчі очікується.

Кращим вибором для ставки стане варіант обидві заб’ють. Також цікава ставка на гостей. Все ж х2 буде більш ризиковим варіантом.
Рахунок 2-2

Раніше було опубліковано прогноз на матч “Дніпро-1”-“Олександрія”.