13.10.2019

Представник «Слуги народу» об’явив позицію щодо російської мови на Донбасі

Нардеп із фракції «Слуга народу» Микита Потураєв прокоментував способи боротьби з російською пропагандою і розповів про своє відношення до мов.

Він підтримує думку про те, що на окупованих територіях Донецької і Луганської областей потрібно ввести російську мову на регіональному рівні. Це можливо зробити, коли відновиться українське законодавство. Він підтримав заяву керівника Офісу президента України Андрія Богдана.

Політик вважає, що своєрідне відношення до мов в Україні спровокувало конфлікти з іншими країнами. Він нагадав про не дуже прості стосунки у цьому питанні з Угорщиною і Румунією. На його думку, слід перейняти ефективні інструменти для вирішення конфліктних ситуацій, а не створювати нові суперечки.

Чиновник зазначив, що дію норм закону про функціонування української мови не варто припиняти. За словами Потураєва, необхідно провести аудит на відповідність хартії закону, прийнятого депутатами восьмого скликання Верховної ради, а також норм законодавства в освіті.

«І може щось поправити», – зазначив політик.

Він додав, що виступає за лідерство державної мови і її верховенство. На його думку, слід заохочувати до її використання в повсякденному житті.

Раніше повідомлялось, що влада Києва може заборонити гучномовці.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.