Поїзд Київ-Ужгород потрапив в аварію після зіткнення з автокраном.
Машиніст і водій автокрана загинули на місці. Про це повідомив у Telegram-каналі журналіст Віталій Глагола.
Він зазначив, що потяг зіткнувся з автокраном під час перетину залізничного переїзду в районі села Любинці, поблизу Стрия. Внаслідок удару локомотив зійшов з рейок.
Машиніст і водій автокрана загинули на місці. Помічник машиніста вижив, але отримав тяжкі травми.
Згодом пресслужба Укрзалізниці повідомила, що через порушення правил дорожнього руху ця аварія забрала вже два життя. Водій автокрана, який виїхав на переїзд на Львівщині, помер по дорозі в лікарню.

Потяг Київ-Ужгород зійшов з рейок/Oleksandr Pertsovskyi-Facebook
Водій автокрана виїхав на залізничний переїзд, попри заборонні сигнали. Унаслідок цього сталося зіткнення з поїздом.
“Наш машиніст загинув на місці. Пасажири не постраждали”, – йдеться у дописі.
Помічник машиніста перебуває в лікарні з тяжкими травмами. Також у лікарні водій автокрана.
Нагадаємо, у Київській області у селі Пустовіти поїзд переїхав чоловіка.
Київ Онлайн новини Києва, події у Києві