01.04.2020

Погода в Києві: встановлено нові температурні рекорди

Погода в Києві у квітні

Погода в Києві цікавить громадян навіть під час карантину. Метеорологи зафіксували у мегаполісі нові температурні рекорди.

Про це 1 квітня повідомили представники Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського. Фахівці провели відповідний аналіз даних.

З’ясувалось, що на території міста температура піднялась до +18,9⁰. Це на 0,9 ⁰ перевищило показник для цього дня, який тримався з 1977 року.

Погода в Києві достатньо змінюється останніми роками. Багато вчених вважають, що це пов’язано зі змінами у світі та глобальним потеплінням.

Максимальні значення перевищено на 0,8⁰ рекордні значення середньодобової температури. Такі показники було встановлено у 1892 році. Вони були на рівні 12,2⁰. За кліматичними нормами показники відповідають початку травня.

Кліматологи розповіли, що у Києві встановлено 12 рекордів температури. Загалом протягом періоду з 31 березня по 2 квітня у багатьох регіонах нашої держави очікується сильне похолодання.

Раніше у Києві закликали мінімізувати використання транспортних засобів через забруднення повітря. Такі заходи дозволять зробити довкілля більш чистим.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.